V zadnjem mesecu dni sem se
naučil, da se je v Afriki vedno najbolje obrniti na najvišjo razpoložljivo
oblast, do česar imaš kot tujec (belec?) vso pravico. Zato sem zraven postaje
zavil v pisarno, kjer je pisalo "Police".
S simpatičnim policajem sva
se pomenila o velikem prijateljstvu med najinima državama in o številnih
obiskih, ki sta si jih izmenjala naša pokojna predsednika, soustvarjalca
neuvrščenosti, Tito in Kaunda.