Zambija : Tito in Kaunda

 V zadnjem mesecu dni sem se naučil, da se je v Afriki vedno najbolje obrniti na najvišjo razpoložljivo oblast, do česar imaš kot tujec (belec?) vso pravico. Zato sem zraven postaje zavil v pisarno, kjer je pisalo "Police". 

S simpatičnim policajem sva se pomenila o velikem prijateljstvu med najinima državama in o številnih obiskih, ki sta si jih izmenjala naša pokojna predsednika, soustvarjalca neuvrščenosti,  Tito in Kaunda.

Janin Klemenčič (se nadaljuje)